Благовісник

 

Благовісник у Фейсбуці
Благовісник
у «Facebook»

 

Останній номер
2,2021
«Щодня з Богом!»

 

 

 

 

3,2019

Дивитися PDF

Скачати PDF (rar)

Тема номера: «"В розумі будьте досконалі".
Як вижити у світі інформації та маніпуляції»

Крадії сердець, Юрій ВАВРИНЮК
Ми живемо у світі фальшивок. Штучні продукти, товари-підробки, віртуальна реальність, штучність у почуттях. Основою цих речей є обман, свідомий чи несвідомий. А щоб людина повірила в нього, вдаються до ще більш витонченого обману — маніпулювання. Його методи настільки поширені, що неможливо знайти сферу, де б вони не використовувалися. Ми настільки звикли до них, що здебільшого навіть не звертаємо уваги чи навіть вважаємо маніпулювання невід’ємною, природньою частиною життя. Більше того,є безліч шкіл, курсів, інструкцій, де вчать мистецтву маніпулювання (правда, під іншими, благороднішими термінами). Реклама, торгівля, сфера послуг, політика неможливі без використання маніпулятивних методів, прихованих чи відвертих.

Гра на почуттях, Дерек ПРИНС
У ліжечку мирно лежить немовля, але ось його підгузок намокає — і воно плаче. Відразу ж приходить матуся, бере його на руки, змінює підгузок, обіймає і гладить його. Наступного разу, коли дитина захоче, щоб її обійняли й поносили на руках, вона заплаче навіть тоді, коли підгузок сухий. Що це? Маніпуляція. Не треба бути дорослим, щоб уміти робити це.

Спроби маніпулювання Ісусом, Олег КОРЮКОВ
Протягом усього земного життя Ісус постійно стикався з духовним маніпулюванням і успішно долав його. Така перша й найбільш яскрава ситуація сталася на самому початку служіння нашого Господа: «Тоді Дух повів Ісуса в пустиню, щоб диявол Його спокушав...» (Мт.4:1-7). Ми бачимо тут, що сатана, як майстер маніпулювання, намагався спровокувати Ісуса діяти за його сценарієм.

Наталія СКУРАТІВСЬКА. Психологічні маніпуляції в Церкві

Дмитро ДОВБУШ. У тенетах пропаганди

Віталій ОНІЩУК. Руйнівна сила злої вістки

Богдан ГАЛЮК. Творіння з «вірусом рабського менталітету»

Борис Сафанюк: «Хочеться потратити остаток життя, щоб виконати Його бажання»

Сьогодення кидає новий виклик. Ситуація в місіонерстві змінюється швидше та кардинальніше, аніж це було після Перебудови. Росія закривається для проповіді Євангелії. В Україні стало важче достукатися до сердець людей. І тут Бог відкриває нове поле для місіонерської діяльності — Західна Європа, країни, куди спрямований величезний потік українських заробітчан. Наш журнал уже писав про українських місіонерів у Чехії, Іспанії, Німеччині. А зараз знайомимо вас з місіонером, який працює в досить екзотичному місці — в Дубаї. Місто, яке асоціюється з відпочинком, розкішшю та передовими технологіями. Отже, наша розмова з Борисом САФАНЮКОМ.

Ігор КРОЩУК. З ким ти в човні?

Тарас ДЯТЛИК. Спонукаючи до нарікання на Господа

Пантелеймон КУЛІШ: перший перекладач української Біблії

Олександр ГЕНІШ. Як діють Божі благословення у поколіннях?

Василь ПОПУДНИК. Помазаник у Новому Заповіті

Еліс ШЕВКЕНЕК. Пристрасть — рятувати душі

Філіп ЯНСІ. Одного разу не достатньо

Лео ФРАНК. Будь людиною розумною

Марина МИРОНОВА. Воля Божа — це поки що не складені в одну картину пазли

Представляємо область. Чернігівщина

Старший пресвітер церков ХВЄ Чернігівщини Віталій Гавула: «Бог часто діє в людській немочі»

Братство любіть!

Олександр ОЗЕРУГА. Христова модель виховання учнів

«Сіль землі і світло для світу». Малинфест-2019

Поетична сторiнка. Василь МАРТИНЮК

Михайло Паночко молився за Британію

31 серпня на стадіоні Уемблі в Лондоні відбувся Національний День молитви, який зібрав тисячі віру­ючих британців та гостей із усього світу. «Зціли народ – візьми вогонь!» – так звучала основна тема урочистого зібрання. На дійство був запрошений єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської Михайло Паночко.

Новини Української Церкви ХВЄ

 

 

Біблія не закликає до релігії, до системи традицій і заборон. Писання закликає нас до стосунків із Богом. Господь кличе нас саме до цього, бо тільки наше близьке спілкування з Творцем може змінити нас.

Михайло ПАНОЧКО

Українська християнська поезія Місія "Голос надії"