1,2025

Дивитися PDF
Тема номера: «У фокусі — місія»
Анатолій КОЗАЧОК: «Тільки потужна системна робота
буде давати відповідні результати»
— Кожен час має свої виклики. І коли ми говоримо про стратегію, то для того, щоб добре зрозуміти головні напрямки розвитку церкви та братства, а також знайти найкращі методи праці для розвитку стратегічних напрямків.
Олександр Григорчук: «Ми маємо виховати таких
служителів, які житимуть місією»
5 лютого 2025 року під час стратегічної наради трьох відділів, дотичних до місійної стратегічної ініціативи (зокрема місіонерського, соціального відділів та відділу благовістя), було обрано координатора роботи цього напрямку. Ним став Олександр Григорчук — пастор церкви «Еммануїл» міста Чернівці.
Стратегічна ініціатива — Розвиток зовнішньої та внутрішньої місії УЦХВЄ
Велике доручення. Станіслав ШИНКАРЬОВ
У Євангелії від Матвія, 28:19–20, записане Христове доручення Церкві: «Ідіть і навчіть!» Ісус Христос так вирішив, що ми не можемо просто сидіти. Якщо ми просто сидимо й нічого не робимо, то, імовірно, перебуваємо не в християнстві, а в якійсь власній релігії. Можна бути в церкві просто релігійною людиною, але можна бути в русі Божому.
8 систем здорової церкви. Віталій КЛОДНИЦЬКИЙ
Хочу почати з простого запитання: чи влаштовує вас ситуація в вашій церкві? Чи хотілося б вам чогось більшого: бути більш успішними, результативними, бачити розвиток? Саме з відповідей на ці запитання треба починати. Адже, якщо вас усе влаштовує, то ніяких змін не відбудеться.
Тайм-менеджментпо-Божому. Олеся БАНАХ
Робота і служіння — чи варто шукати баланс? Олександр ГРИГОРЧУК
Місія Церкви: минуле й сучасність. Михайло МОКІЄНКО
Від Єрусалима і до краю землі. Історія місіонерства в
датах та іменах
Микола Синюк: «Наша мета — виконати повеління: «Ідіть по цілому світові...»
Церква ХВЄ України зі свого заснування була і залишається церквою місіонерського спрямування. Заснована майже 100 років тому завдяки місіонерській діяльності та маючи великий духовний потенціал і бажання нести Євангелію іншим народам, вона продовжує місіонерську діяльність і сьогодні. Департамент місій УЦХВЄ представлений різними місіями (серед яких «Голос надії», «Добрий самарянин», «Єдина надія»), а також відповідними обласними департаментами, завданням яких є підготовка місіонерів та підтримка їхньої праці.
Спілкуємося на тему номера з директором Департаменту місій УЦХВЄ та керівником місії «Голос надії» Миколою Синюком.
Ростислав Боришкевич: «Бути місіонером — це бути покликаним і посланим Ісусом Христом»
Ростислав Боришкевич — директор «Доброго самарянина», заступник директора Департаменту місіонерського служіння УЦХВЄ розповідає про діяльність місії, яку він очолює, про її стратегію і успіхи в контексті загального місіонерського бачення Української Церкви Християн Віри Євангельської.
Юрій Ковальчук: «Усе, що ви понесли в руках, завтра закінчиться...»
— Багато наших знайомих із церкви вирішили виїжджати за кордон. У них були багатодітні сім’ї. І в перші дні вони буквально застрягли на митниці. Коли ми приїхали туди, то побачили катастрофічну ситуацію. Там були тисячі людей із дітьми й тваринами, які на холоді чекали, коли зможуть перетнути кордон. І 33 дні ми провели там, годуючи та підтримуючи людей. Потім митниці спорожніли, і ми стали евакуювати людей із регіонів, неподалік яких велися бойові дії.
Володимир Величко: «Я їхав додому з відчуттям виконаного доручення»
Володимир Величко народився 1962 року в с. Рудники Волинської області. Із 1990 до 2010 року прослужив у Росії, був єпископом Східного Сибіру. Сьогодні він відповідальний за Місіонерський відділ ВОО УЦХВЄ, директор Волинської біблійної школи, старший пастор церкви «Воскреслого Христа Спасителя» смт Ратне. Розмовляємо про зовнішню та внутрішню місію, про минуле та теперішнє служіння.
Юрій Веремій: «У час цієї кризи Євангелія стає ще потужнішою відповіддю на потреби людей»
Російська інтервенція в Україну спричинила масову еміграцію її громадян у країни Європи. Звичайно, що всі вони потребують задоволення не тільки своїх матеріальних потреб, але й духовних. Юрій Веремій — заступник старшого єпископа в Південно-Західному регіоні, старший пресвітер Івано-Франківського обласного об’єднання, єпископ УЦХВЄ в Європі розповідає про особливості місіонерського служіння в європейських країнах.
«Від ясел до служителя». Віктор ВОЗНЮК
Долучайтеся до «Спільноти вивчення Біблії». Василь ГУЦАЛО
Біблійний погляд на працю
|