Благовісник

 

Благовісник у Фейсбуці
Благовісник
у «Facebook»

 

Останній номер
3,2022
«Свобода, за яку варто боротися»

 

 

 

 

4,2021

Дивитися PDF

Тема номера: «Води великі
не зможуть згасити кохання»

Не бійся!
Останні два роки ми живемо в стресовій ситуації. Страшна та смертельна хвороба, і не знаємо, як її лікувати та як правильно від неї вберегтися. Карантин та серйозні обмеження в пересуванні. Спад економіки та втрата роботи. І до всіх тих проблем додається неоднозначна реакція щодо вакцинації, яку не всі визнають… І якщо подивитися на рік, який закінчується, на настрої та стан людей, то не буде помилкою, коли скажу, що цей рік можна охарактеризувати одним словом — «страх».

Сім’я у світлі Божого слова, Василь ПАЛАМАРЧУК

Євгенія Паночко: «Для мене найбільша романтика — коли ми вечеряємо разом…»
Зазвичай із нагоди ювілею ми беремо інтерв’ю в самого ювіляра. Але цього разу, із огляду на тему номера, вирішили поспілкуватися не з винуватцем торжества, а з його дружиною. Цей ювіляр — Михайло Паночко, якому 12 листопада цього року виповнилося 70 років. Від імені всього колективу редакції щиро вітаємо Михайла Степановича з цим святом! Проте розмовляємо з Євгенією Ярославівною Паночко.

Біблійні сім’ї

Кохання духовне і тілесне, Юрій Вавринюк

Кохати з насолодою, Станіслав ГРУНТКОВСЬКИЙ

Як зберегти романтику в шлюбі?, Олександр ОРИЩИН

Анатолій та Ольга Козачки: «Служителями ми стали разом»
Розмова з подружжям Ольги та Анатолія Козачків. Брата Анатолія знають, мабуть, усі — перший заступник старшого єпископа, посвячений служитель, який бував у багатьох церквах України. А про Ольгу більшість із нас знає лише те, що вона дружина свого знаменитого чоловіка. Але сьогодні ми маємо змогу познайомитися ближче з цією родиною, яка цього року відсвяткувала 25-річчя подружнього життя. Вони разом виховали чотирьох дітей — двох доньок і двох синів.

Зніми зі свого обличчя маску заклопотаності й тривожності, Юлія ТКАЧЕНКО

Два питання на одну тему, Оксана ГРАБЧУК

Володимир Бричка: «Сімейне служіння — широке поле праці»
27 березня 2018 року на засіданні Комітету УЦХВЄ було затверджено рішення про заснування Департаменту сімейного служіння. Про працю ще молодого відділу спілкуємося з його керівником Володимиром Бричкою.

З сімейного пекла в райський клімат, Володимир БРИЧКА

Чарльз і Сьюзі Сперджени. Вона називала його «Тіршата»

Чудодійний рецепт довголіття, Геннадій Андросов
Степану Григоровичу Федьку — першому старшому пресвітеру церков ХВЄ Чернігівщини 20 жовтня 2021 року виповнилося 90 років. Щоб зустрітися з ним, у неділю 7 листопада я прибув разом із діючим старшим пресвітером церков області Віталієм Гавулою до міста Ніжин. Там нас зустрів у домі молитви молодий пастор Сергій і сам Степан Григорович. Ми брали участь у ранковому зібранні місцевої церкви. Після служіння я мав час для розмови зі Степаном Григоровичем. Він відразу попередив мене, що збирається їхати на відвідини старенької немічної сестри, тому не буде зі мною довго розмовляти.

Три сюрпризи від Бога, Роман Лавренчук, Галина Фурман

Як вийти заміж після 30?, Валентина НЕВМЕРЕЖИЦЬКА

Представлясмо область.
Старший пресвітер об’єднання церков УЦХВЄ Черкаської області Віталій МАЛИШЕВСЬКИЙ: «Місіонерство на Черкащині відіграє ключову роль»
Є проекти з відкриття нових церков, є бажання мати церкви в районних центрах, але проблема — у служителях. Тими силами, що є, розвиватися складно. Коли немає кому поселитися в новому населеному пункті, і ми тільки час від часу приїжджаємо — то це має дуже слабкий ефект. Є села, де благовістимо, але закріпитися не можемо. Тож працюємо в міру можливості.

100-річчя п’ятдесятницького руху

Тим, хто любить Бога, усе на добро, Оксана СОРОКІНА

Новини УЦХВЄ

 

Для того, щоб ми мали вплив і були носіями правди й істинної свободи, маємо пройти через випробування. Бо тільки випробувані люди можуть впливати на суспільство.

Михайло ПАНОЧКО

Українська християнська поезія Місія "Голос надії"