Благовісник

 

Благовісник у Фейсбуці
Благовісник
у «Facebook»

 

Останній номер
2,2024
«Служіння Утішителя»

 

 

 

Новини
Церкви християн віри євангельської України

Архів новин

Березень, 2015

Відійшов у вічність єпископ Іван Хрипта

27 березня 2015 року пішов до небесних осель єпископ, старійшина Церкви ХВЄ України, єпископ Іван Андрійович Хрипта.

Біля Києва пройшла конференція Церкви ХВЄ України

26 березня 2015 року в новозбудованому молитовному будинку церкви «Благодать» (с. Софіївська Борщагівська, вул. Київська, 40, старший пресвітер – Василь Кватерчук) відбулася щорічна звітна конференція Церкви християн віри євангельської України. Цього року через фінансові труднощі у зв'язку з подіями в нашій країні вона була одноденною. У ній взяли участь понад 500 делегатів – служителів зі всієї України.

Служіння «Матері в молитві» у Запоріжжі продовжується

14.03.2015. Більше десяти років тому у церкві «Христос є відповідь» м. Запоріжжя сестри започаткували служіння під назвою «Молитва матері». Відповіді від Бога були настільки сильні, а свідчення про зміни в житті дітей такі вражаючі, що група з декількох сестер з одної церкви переросла у молитовні групи в багатьох церквах і об'єднала всіх у загальноміському щорічному служінні «Матері в молитві».

Міжнародна науково-практична конференція «П'ятидесятництво в Західній Україні: історія та сучасність»

5-6 березня 2015 р. у Львові на базі Львівської біблійної семінарії пройшла науково-практична конференція «П'ятидесятництво в Західній Україні: історія та сучасність». Це перший захід такого формату для Церкви ХВЄ, який, з ініціативи кандидата історичних наук Михайла Мокієнка (молодшого), зібрав науковців та зацікавлених людей, які досліджують історію п'ятидесятницького руху в Україні.

Європейська п'ятидесятницька спільнота провела саміт для лідерів та молодих служителів Східної та Західної Європи

4-6 березня 2015 року в Амстердамі (Нідерланди) відбувся перший Саміт для лідерів Європейської п'ятидесятницької спільноти (PEF) «I15».

Попередня сторінка Новини за лютий, 2014

Архів новин

 

 

Святих Дух — немов музикант, який використовує ті клавіші, які ми маємо. Клавіші однакові, а послідовність і відповідно мелодія для кожного випадку унікальна.

Віктор ВОЗНЮК

Українська християнська поезія Місія "Голос надії"