Благовісник

 

Благовісник у Фейсбуці
Благовісник
у «Facebook»

 

Останній номер
2,2024
«Служіння Утішителя»

 

 

 

Новини
Церкви християн віри євангельської України

Архів новин

Лютий, 2015

Щоденник старшого єпископа: лютий 2015 року

Відповідальні за інформаційну роботу у сестринському служінні церков навчалися основ журналістики

«Якби Ісус Христос жив у наш час, то Він користувався би комп'ютером та сучасними засобами комунікації!», - сказав один священик. Ісус знав Свою аудиторію і говорив про складні речі просто. Саме це – запорука успіху для журналіста. І християнські журналісти – не виняток. Про це йшлося під час дводенного семінару для сестер, відповідальних за інформаційний напрямок жіночого служіння в обласних об'єднаннях церков ХВЄ, що пройшов 20- 21 лютого 2015 року на базі Київського біблійного інституту.

Служіння у новому форматі під час Малинфесту, інтернет-євангелізм – теми, які розглянув молодіжний комітет ЦХВЄУ

19 лютого 2015 року у Києві відбулося засідання молодіжного комітету ЦХВЄУ. Зі словами привітання та проповіддю на початку до молодіжних пасторів звернувся перший заступник старшого єпископа Церкви Микола Синюк.

Засідання Комітету ЦХВЄУ

18 лютого відбулося перше у 2015 році засідання Комітету ЦХВЄУ. Керівники обласних об'єднань приїхали до Києва аби розповісти про діяльність за останні три місяці (а зроблено немало) та обговорити найближчі плани.

Конференція Дніпропетровського обласного об'єднання ЦХВЄУ: пастори дякують Богу

13.02.2015. «Церква і виклики останнього часу» - такою була тема звітної конференції Дніпропетровського обласного об'єднання церков ХВЄ, яка відбулася на базі церкви «Світло Євангелія». З привітаннями і словами подяки за допомогу потерпілим від воєнних дій на Донбасі до зібрання звернувся пастор з Донеччини Микола Безкровний.

Попередня сторінка Новини за січень, 2014

Архів новин

 

 

Святих Дух — немов музикант, який використовує ті клавіші, які ми маємо. Клавіші однакові, а послідовність і відповідно мелодія для кожного випадку унікальна.

Віктор ВОЗНЮК

Українська християнська поезія Місія "Голос надії"