Благовісник

Новини ЦерквиХВЄ України

Європейська п'ятидесятницька спільнота провела саміт для лідерів та молодих служителів Східної та Західної Європи

4-6 березня 2015 року в Амстердамі (Нідерланди) відбувся перший Саміт для лідерів Європейської п'ятидесятницької спільноти (PEF) «I15».

Мета заходу – особисте духовне збагачення, ствердження нового покоління лідерів та місіонерський акцент. Ці пріоритети було втілено у девізі форуму: «Запалити вогонь Святого Духа у серцях. Передати духовний спадок новому поколінню. Вплинути на Європу та світ».

Крім пленарних засідань учасники саміту з різних країн Європи (членами PEF є союзи п'ятидесятників 34 країн), мали нагоду взяти участь у семінарах та секціях. Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко мав слово під час секції присвяченої зміцненню співпраці церков Східної та Західної Європи: «Я надав інформацію про події в Україні, зробив невеличкий екскурс в історію духовних пробуджень. Зауважив, що за нинішніх умов церкви в Україні продовжують рости та примножуватись. У цій же секції мав виступ Марек Камінський, голова П'ятидесятницької Церкви Польщі, який констатував, що Церква на сході і заході Європи сьогодні має певні розбіжності у поглядах на доктринальні питання та обґрунтував причини такого стану речей» - розповів Михайло Паночко.

Організатори (виконавчий комітет Саміту предсталяв Даніель Костанца) переконані, що Саміт став гарною нагодою впливати на молодих служителів з різних країн Європи, зокрема, на їх погляди на майбутнє. Участь у Саміті взяли близько 500 служителів.