Благовісник

 

Благовісник у Фейсбуці
Благовісник
у «Facebook»

 

Останній номер
3,2017
"Я і Бог:
гармонія стосунків"

 

 

 

Новини
Церкви християн віри євангельської України

Архів новин

Січень, 2015

Конференція Донецького та Луганського об'єднань ЦХВЄУ: як пережили рік потрясінь

31.01.2015. Уперше за роки незалежності України не усі пастори Донеччини і Луганщини, які планували приїхати на обласну конференцію, змогли це зробити – завадили бойові дії. Саме у зв'язку із подіями на Сході, річні звітні конференції областей об'єднали. Відтак, у Красноармійськ зібралося близько 80-ти служителів обох областей.

Щоденник старшого єпископа: січень 2015

31.01.2015. Будні і свята старшого єпископа Церкви християн віри євангельської України наповнені зустрічами, служіннями та відрядженнями. Про деякі з них ми вже писали у новинах, але чимало так і залишається «за кадром». Відсьогодні ми започатковуємо рубрику «Щоденник старшого єпископа» у якій буде повідомлятися про деякі події у робочому графіку Михайла Паночка, які не увійшли до новинної стрічки.

Міноборони розпочало створення капеланської служби у Збройних Силах України

27.01.2015. Міністерство оборони України затвердило Положення про службу військового духовенства (капеланську службу) у Збройних Силах України.

Розмова зі старшим єпископом Церкви ХВЄУ Михайлом Паночко про Церкву у воєнний час

23.01.2015. Як визначити владу від Бога? Як діяти військовозобов'язаним християнам? Що роблять капелани у зоні АТО? Чи змінилися стосунки Української Церкви ХВЄ із Церквою Росії? На ці та багато інших запитань у прямому ефірі відповів старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.

На Водохреща київські церкви провели водні хрещення

18-19.01.2015. На Водохреща у євангельських церквах традиційно проводять хрещення нових членів. Відтак тільки у церквах Києва та області на цьогорічні свята було охрещено кілька десятків віруючих.

На Різдво церкви ХВЄ по всій країні влаштували незабутні свята для дітей у тому числі із зони АТО та дітей військових

10.01.2015. Достукатись до сердець батьків іноді найпростіше через серця їхніх дітей. На Різдвяні свята віруючі у багатьох містах і селах України порадували дітвору вертепами, мюзиклами, подарунками та щедрою гостиною.

Попередня сторінка Новини за грудень, 2014

Архів новин

 
Українська християнська поезія Місія "Голос надії"