Благовісник

 

Благовісник у Фейсбуці
Благовісник
у «Facebook»

 

Останній номер
2,2024
«Служіння Утішителя»

 

 

 

 

4,2008

Дивитися PDF

Скачати PDF (rar)

 

Тема номера: Блаженні чисті...

М. Водневський. Хто ти?

В. Шишков. Страх ворога

Я. Пейсті. Блаженні чисті серцем

Чистота у домі серця. М. Синюк
Пам’ятаю шкільні роки, перший клас: вчителька просила покласти руки на парту — і перевіряла їх чистоту, пояснюючи, наскільки це шкідливо для здоров’я — брати брудним руками їжу. Коли б Христос сказав: «Блаженні чисті, бо вони побачать Бога» — реакція слухачів була б відповідною. Можливо, слухачі Ісуса на горі, також оглядали б свої руки, одяг, запилені ноги, розважаючи, що ж спільного в їхніх потрісканих від роботи руках і лицем Божим, який зв’язок між їхньою зовнішньою чистотою і можливістю побачити лице Всемогутнього.

Д. Максвел. Гріх — духовний бруд

В. Куриленко. Чим додержить юнак в чистоті свою стежку

Святе меню. Ю. Вавринюк
У дитинстві в Біблії були для мене місця, які я аж ніяк не міг зрозуміти, або не розумів, чому вони потрапили у Слово Боже. Здебільшого я їх просто пропускав, вважаючи не вартими уваги, або такими, що стосувалися лише тодішнього часу та тодішніх умов. Серед таких місць був і 11 розділ Книги Левит, де йдеться про чистих та нечистих тварин. Те, що Божі постанови щодо чистої та нечистої їжі стосувалися лише народу ізраїльського і для новозавітних віруючих не обов’язкові, я розумів, але от чому Господь велів Своєму народові притримуватися цього, для мене залишалося таємницею.

О. Міцевська. Будь чистим

І. Семенюк. Чи залишив ти Шіттім?

Поетична сторінка. Валентин Білащук

Л. Бівер. Твоя вага — це не ти

«Щас спою!», або Невеселі роздуми про веселе життя
Натрапив нещодавно в інтернеті на рубрику «Незвичайні пам’ятники». Серед десятків різних скульптур звернув увагу на одну, яку встановлено в російському Томську. Це фігура Вовка із славнозвісного мультфільму «Жив-був пес». Без перебільшення, творці мультфільму створили справжній шедевр, сюжет і фрази з якого стали крилатими. Тому не дуже здивувався, коли побачив героя цієї казки в бронзі й саме в цій блаженній позі.

В. Котовський. Голуби, мої голубочки

М. Пилипюк. Відповідальність служителя Божого

Свідчення. Бог навчив читати

В. Сарафінчан. Шістдесят років з Богом

А. Кравченко. Приборкання тигра

Свідчення. Зцілення від гангрени

Тріумф зла чи тріумф бездіяльності?

«Світанкова зоря»має свій дім молитви

День подяки 2008

Новини


 

 

Святих Дух — немов музикант, який використовує ті клавіші, які ми маємо. Клавіші однакові, а послідовність і відповідно мелодія для кожного випадку унікальна.

Віктор ВОЗНЮК

Українська християнська поезія Місія "Голос надії"