Благовісник

«Божий комбайн» заїхав на Небесну парковку

7 грудня 2019 року перестало битися серце ще одного героя віри мого покоління — німецького служителя Рейнхарда Боннке.

П’ятидесятницький євангеліст, засновник міжнародної місії «Христос для всіх народів» (Christ for all Nations, CfaN), який розпочав місію в Африці в 1967 році, відійшов у вічність у віці 79 років, про що його рідні написали так: «Сумуючи, сім’я Боннке оголошує про смерть свого улюбленого чоловіка, батька та діда — євангеліста Рейнхарда Боннке. 7 грудня 2019 року він мирно помер, оточений рідними. Останні 60 років він проповідував Євангелію Ісуса по всьому світу. Ми дякуємо вам від нашої родини за вашу любов та непохитну підтримку, яка дала йому змогу проповідувати багатьом людям послання спасіння». Сім’я Боннке просить не надсилати квітів на похорон, а замість цього зробити пожертвування для спасіння народів Африки.

Не можу описати словами той трепет, із яким у дитинстві я переглядав кольорові буклети з фотографіями, на яких полум’яний проповідник із Біблією в руках проповідує сотням тисяч чорношкірих африканців!

«Божий комбайн» — саме так хтось із журналістів назвав п’ятидесятницького благовісника за грандіозний вплив, який мало його служіння на мільйони людей по всьому світу (особливо на африканському континенті). І це прізвисько закріпилося за Боннке назавжди. Кажуть, що близько 76 мільйонів людей прийняли рішення доручити свою долю Ісусу Христу завдяки його вогненним проповідям.

Перші книги служителя («Євангелізація вогнем: палайте почуттям до втрачених», «Могутні прояви. Дари і сила Святого Духа» та ін.) формували мій юначий світогляд. Я дивився на нього й хотів так само сильно проповідувати і з такою ж ревністю служити.

Тепер ми всі кажемо: «До зустрічі, дорогий брате, і дякуємо за високий приклад віри та посвячення!»

Богдан ГАЛЮК


Київ, 1992 рік


Україна, 2010 рік

"Благовісник", 4,2019