Благовісник

Практикуйте!

«А руками апостолів стались знамена та чуда великі в народі. І були однодушно всі в Соломоновім ґанку. А з сторонніх ніхто приставати не важивсь до них, але люд прославляв їх. І все збільшувалось тих, хто вірує в Господа, безліч чоловіків і жінок, так що хворих стали виносити на вулиці, та й клали на ложа та ноші, щоб, як ітиме Петро, то хоч тінь його впала б на кого із них. І безліч люду збиралась до Єрусалиму з довколишніх міст, і несли недужих та хворих від духів нечистих, і були вони всі вздоровлювані!» (Дiї 5:12-16)

Я вірю, що ці слова — не просто викликом звучать для нас. Але ми готові реагувати на цей виклик — практикуючи молитви, кладучи руки на хворих і мажучи оливою! Тільки коли ми практикуємо істину, істина виявляє себе в силі. Коли ми практикуємо Божі обітниці, які Він заклав у Євангелії, ці обітниці починають діяти в нашому житті.

Зокрема служіння звільнення — це реальне служіння. Дух Божий на наших очах звільняє людей від одержимості, від демонічного контролю й впливу. У нас черга людей, які приїжджають із різних куточків, щоб отримати звільнення від Бога.

Але Бог не діє через якихось окремих людей, Він діє через Свою Церкву! Не тільки через чиїсь особливі руки — через твої руки буде діяти. Я знаю, що коли «покладуть руки» ті, хто вірить, то хворі «стануть здоровими» в ім’я Ісуса Христа!

Недавно одна сестра з нашої церкви проходила регулярне обстеження — і в неї виявили онкозахворювання. Жінка була просто шокована, це її вразило. Вона прийшла на молитовний марафон, який ми почали проводити в Рік Реформації. Під час молитви Бог спонукав мене покласти на неї руки й помазати оливою. Через декілька днів вона пішла на обстеження в онкодиспансер, і їй сказали: «Що ви тут робите? Ви не наш клієнт!»

Є Живий Бог! Тож служімо один одному згідно з Євангелією. Молімося один за одного, щоби зцілитися — як написано, в ім’я Ісуса Христа! Зосередьмо свою віру на Божих словах. Руками апостолів звершалися великі Божі діла. Але сьогодні Бог діє через твої руки! Він Сильний Бог!

Біблія конкретно каже: хто хворий, хай покличе пресвітерів церкви. Є Божі люди, через яких Бог і тепер звершає чудеса й ознаки. «Помажуть оливою в ім’я Господнє, і молитва віри підніме хворого». І Бог підніматиме! Він робитиме Свою роботу, коли ми робитимемо свою.

Прийми вірою це слово. Розчини його вірою. Коли за тебе молитимуться в ім’я Ісуса Христа, приймай зціляючу силу.

Біблія каже, що Бог дав нам владу наступати на змій і скорпіонів, і на всяку ворожу силу. Ми прочитали, що збиралася безліч люду, несли недужих та хворих від духів нечистих. Є такі хвороби, коли потрібно не просто класти руки, а й наказати духові залишити людину. І тоді хвороба буде відступати.

Один чоловік попросив приїхати до його дружини. Спина хвора, вона вже навіть не вставала з ліжка. А в них — дітки, у тому числі й усиновлені… Ми приїхали ввечері, помолилися в ім’я Ісуса Христа, попили чаю — і поїхали. Потім чоловік казав: «Я думав, ви скажете сильну проповідь, довго молитися будете! Але наступного ранку жінка піднялася з постелі — і ходить до цього часу.

Бог Живий! І Він Той Самий на кожному місці. Він не десь далеко, Він тут Святим Духом. Коли повернетеся на свої місіонерські точки, моліться за хворих! Мажте оливою в ім’я Ісуса Христа. Практикуйте! Дайте Богу діяти. Робіть свою частину, а Бог робитиме Свою. Живіть згідно зі Словом, служіть згідно зі Словом, трудіться згідно зі Словом — і Слово буде жити, рухатися у вашому служінні.

Михайло РОМАН,
ХХІ конференція місії «Голос надії»

"Благовісник", 4,2020