Головна

Про нас

Останній номер

Архів номерів

Статті

Замовити друкований варіант

Пожертвування

Інтернет-ресурси

Новини Церкви ХВЄ України


Актуальне запитання

Адреси церков ХВЄ та розклад богослужінь

Благовісник у ФейсбуціРепортаж

Рейнхард Боннке:
«Я хотів би померти з мікрофоном у руках»

З 4 по 6 червня у Києві перебував євангеліст Рейнхард Боннке

«Я хотів би померти з мікрофоном у руках, проповідуючи Євангелію», — заявив під час прес-конференції всесвітньо відомий євангеліст, засновник міжнародного служіння «Христос для всіх народів» (Cfan) Рейнхард Боннке, відповідаючи на запитання журналістів. Востаннє проповідник відвідав нашу країну 17 років тому, у 1993 році, і нині, за його словами, це, ймовірно, останній його візит в Україну, хоча свого служіння він не має наміру залишати.

Прес-конференція відбулася 4 червня, невдовзі після прильоту проповідника у країну. Окрім нього у ній взяли участь євангеліст Даніел Коленда і організатор візиту Р. Боннке в Україну Ростислав Радчук. В ході конференції, яку вів президент Асоціації християн журналістів «Новомедіа» Руслан Кухарчук, служителі просто і щиро відповідали на різні запитання журналістів про працю, чудеса у служінні та особистому житті. Рейнхард Боннке представив свого «спадкоємця» у служінні. Так він назвав молодого Даніела Коленду, який на 40 років молодший від відомого євангеліста. Свої стосунки з ним та спільне служіння Боннке порівняв зі стосунками Іллі та Єлисея.

Розповідаючи присутнім цікаві факти зі свого життя та служіння Рейнхард Боннке, зокрема, зазначив, що за останні десять років служіння місії «Христос для всіх народів» в Африці покаялося понад 55 млн. людей.

Наступні два дні, 5-6 червня, у «Палаці спорту» м. Києва відбулася велика конференція за участю Рейхарда Боннке, а також масштабна євангелізація у парку «Дружби народів».

Конференція почалася молитвою голови оргкомітету з проведення цього заходу Ростислава Радчука. З вітальним словом звернувся Михайло Паночко, єпископ Церкви ХВЄ України. Зількфрід Тимошевський — директор Європейського відділу служіння Cfan, презентував нові книги Рейнхарда Боннке: «Дух Святий», «Понад усе», «Час минає швидко» та фільм «Full Flame», який був відзнятий в 11 країнах світу, де поєднуються як художні зйомки, так і документальні кадри.
Після цього на сцену «Палацу спорту» був запрошений Рейнхард Боннке, який говорив про важливість проповіді Євангелії. «Дух Святий не буде нічого робити, поки не буде проповідуване Слово Боже. Але як воно може бути проповідуване без проповідника», — зауважив він і закликав служителів не переставати звіщати про спасіння. «У нас немає іншого завдання, іншого послання. Ми маємо спустошувати пекло і наповнювати небеса». Закінчуючи проповідь Рейнхард Боннке закликав молодь служити Богові.

Конференція завершилася проповіддю євангеліста Даніела Коленди, який разом з українськими пасторами молився за учнів, котрі були в залі. У конференції взяло участь понад 7000 людей.

Увечері того ж дня почалася євангелізаційна частина «Фестивалю віри». Після вітального слова київських пасторів євангеліст Рейнхард Боннке виступив з короткою проповіддю, а також представив Даніела Коленду, котрий говорив про спасіння у цей вечір, а також молився за зцілення. Сильним свідченням цього служіння стало зцілення дівчинки, яка встала з інвалідного візка.
Наступного дня фестивалю проповідував Рейнхард Боннке. Він говорив про те, що Господь готовий кожному простягнути руку і спасти, незважаючи на кількість здійснених гріхів. Він розповів про те, як під час євангелізації в Африці один чоловік прийняв спасіння буквально за 10 хвилин до своєї смерті. А далі євангеліст закликав людей до покаяння. За приблизними підрахунками ці вечірні служіння відвідало близько 28 тис. чоловік і понад 1000 прийняли рішення йти за Христом.

За матеріалами ProChurch.info та invictory.org

Про приїзд Р. Бонке читайте у розділі "Новини Церкви ХВЄ"

"Благовісник", 2,2010

 

Українська християнська поезія